SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
motorr
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
59103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
yamaha mt-03 .Viti 2008.KM 26000.ME EXTRA.CC660 CMIMI 3100 EURO
Informata rreth publikuesit
Gent
Viti
0696999777
Pearl Harbor, Hawaii [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »