SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SETRA 315 DH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '15
ID e produktit :
59121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motor 381 ps
Euro5
55 ulse
Drita xenon
Dyer me dirigjus
Air Condition
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
SION TOURS
Mitrovicë
045203602
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »