SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz E270 CDI - 2001
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '15
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
59266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E270 CDI i vitit 2001, avantgarde. 250.000 km origjinale. Kambio automatike dhe tiptronik. Me sensor parkimi, pilot automatik, limitator, navigator,drita xenon,ABS, ESP klima, sedilje lekure. Ne gjendje shume te mire si nga brenda/jashte, gjithashtu edhe ne pjese motorrike. Me te gjitha sherbimet e bere. Makina nuk ka asnje lloj defekti. Me letra te paguara per nje vit.

Harxhimi ne urban : 9 litra/100 km
harxhimi ne zona jashte urbane : 6 litra/100 km
Informata rreth publikuesit
jurgen
Shkoder [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »