SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207 1.6 Hdi
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
ID e produktit :
59268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 207 1.6hdi 2007 140500km
Eshte ne gjendje te mir teknike, ka shofershajmen e krisur duhet te llogariten 130€ per nderrimin e saj.
E ardhur nga zvicrra,
Shtitet pa dogan.

Tel: 045 635 074
+41 79 837 45 54 (viber) Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rilind
0037745635074
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »