SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 3c 2.0 Tdi rks 2007 karavan
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
Kilometrazha :
195,000
Viti :
2007
ID e produktit :
59269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3c 2.0 tdi me 6 shpejsi
Viti I prodhimit 20.12.2006 model 2007
Full extra
I rexhistruar rks 6 muj ne menyr te rregullt
Mundsi ndrrimi sms mos dergo
044 106 941 044 877 535
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AlbAn
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »