SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Bmw 530 dizel automatik tiptronik rks full opsuon
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
59270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 530 dizel automatik tiptronik
Viti nfund 2004 model I 2005
Full opsione
E rexhistruar ne menyr te rregullt
Mundsi ndrrimi 044 106 941 044 877 535
Sms mos dergo
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AlbAn
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »