SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320i - 96 RKS
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
285,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
59305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet/Nderrohet BMW 320i viti 1996
Ka Abs klim airbeg , Gjamat me rrym, Senzora Parkingu Alarm Centrall etj,,
Eshte e Komcut Teper shkon mir Gomat e mira M-S me fellne
Ngjendje Teper Tmir si Nkariseri edhe n Motorr
Regjistrim dej mujin e 6 2015
Qmimi seshte i Fundit Diskutohet pak me ndrrim rrritet
Kontakt - 045 52 52 71 edhe viber edhe whatsap muni me kontaktu ju mirpres
Informata rreth publikuesit
Taulant
Kamnik
Bresalc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »