SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Passat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
59336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Passat B6
Viti prodhimit : 2006
2.0 TDI
Manual 6 shpejtesi
Vetura eshte ne gjendje te rregullt , i doganuar nje vit regjistrim.
Nr Kontaktues 044799922
Informata rreth publikuesit
Andi
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »