SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROEN C3 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
59343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET CITROEN C3

VITI 2002 ESHTE BENZIN 1.6

ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE ME TE GJITHA SERVISET TE KRYERA.

VETURA POSEDON :

**KLIMA TRONIK

**MBESHTETSE DORE PERPARA

**DRITA MJEGULLE PARA

**MUZIK FABRIKORE CD

**ALARM EDHE CENTRALL

***ALUMIN FELLGA ORGJINAL TE CITROENIT

***GOMA TE DIMRIT

***XHAMAT ME RRYME

CMIMI SIPAS MARRVESHJES KA EDHE MUNDESI NDRRIMI.
Informata rreth publikuesit
Dienis
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »