SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Yeti 1.2 TSI
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
Lloji :
Skoda Tjetër
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
59354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda Yeti 1.2 TSI, manual, viti 2010, gjendje shume te mire, gjithe sherbimet ne koncesionar.
KM: 70,000
Lenda djegese: Benzine

Me gjitha dokumentat
Informata rreth publikuesit
Indrit
Prishtinë
0695222693
Shkoder [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »