SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
Lloji :
Opel
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Kilometrazha :
160,876
Motori (kubik) :
1.20
Ekstra :
Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
59493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjendje te rregullt shpenzime shum te vogla
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Osman
Kosov
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »