SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf II
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1984
ID e produktit :
59518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf II ngjyr e kuqe i sapo regjistruar me goma te dimrit Ne gjendje te rregullt teknike .
Informata rreth publikuesit
kushtrim
Prishtinë
044559049
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »