SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Lloji :
Peugeot
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,900
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2001
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
59640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206 viti 2001 me 5 porta me kondicjoner me targa dhe dokumenta te paguara pak e perdorur xhama e pasqyra elektrike
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tauland
Tirana, Albania
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »