SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 118 DIZELL / FULL Extra / Navi / Xenon
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Lloji :
BMW 118D
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
59642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 118d me keto specifika :
motorr 2.0 dizell (shpenzime minmiale)
viti i prodhimit 2005
Xenon plus rrethi me leda
Navigation
Senzora para mrapa
Shiber
Cd changer me 6 cd-ja
Telefon te integruar + aux
Karrika me nxemje
Farat me larje
Ulse rekaro dhe elektronike
Gjysem lekure
Klimatronik
Komanda ne timon
Start-Stop automatik
6 shpejtsi
ESP
ABS
Bord Computer
Gjamat elektronik
Pasqyre elektronike
Gjamat Color
Fellne te bukura me goma te mira te dimrit
etj.

Vetura eshte e pa doganuar
Eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet
Eshte.e importuar nga zvicrra dhe ka serviset e kryera
Vetura posedon edhe liber servis
Informata rreth publikuesit
kosovar
Prishtinë
049806059
rr. ndre mjeda [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »