SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 320 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Lloji :
Mercedes ML 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,852
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
59690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MERCEDES ML 320 NE GJENDJE SHUM TE MIR CLIMA TRONIC LEKUR ESP DHE TE TJERA
Informata rreth publikuesit
Muharrem
Obilic
Obilic [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »