SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes opel corsa 1.4 ECOTEC sport RKS 2002
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
59711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa 1.4 motorr ecotec ne gjendje perfekte, regjistrimi i dyt ne KS deri me 01.08.2015 ngjyr e zez metalike. Vetura posedon klim funksionale, ABS . CD PLAYER shum te mir , Airbek, dyrt central,l allogenka, 2 qelsa rezerv . fellne 15 shum te mira, sevisisn e sapo kryer ska nevoj per as nje investim, vetura esht ekstra prej opel corsav tjera sport e ardhur nga zvicrra argjimet shum te vogla 5l 100 klm . per me shum info kontakto nr tel:
049865613 - 045279742.
Informata rreth publikuesit
aldrit
Mitrovicë
049212150
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »