SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford focus
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,279
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
59738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford focus 1.8 ne Gjendje Shume Te Mir.
Osht i prodhuar ne fund te 2001 .
Per me shume informata kontaktoni ne numrin 049-797-398 edhe 045-891-117
Informata rreth publikuesit
mustaf
Vushtrri
044414626
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »