SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel ASTRA G
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
59750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet astra G 2.0 dti ne gjendje shum te mir ka klim abs centrrall ka disa sende ma extra per me shum na kontaktoni
Informata rreth publikuesit
arianit
Gjakovë
+37744773722
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »