SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Lloji :
Mercedes S 420
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
185,000
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Child Locks, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
59825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje shume te mire Full 4x4 lungo eshte bere me porosi 5000 benzin , makina ndodhet ne Shqiperi ,
Kush interesohet te me komtaktoj ne tel / viber 00355696874388
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Çoka
Durrës
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »