SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shuanghuan Ceo 2.4 16V 4WD -08
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
40,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
59867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shuanghuan Ceo 2008 benzin 2.4 16V 4WD 4x4 40 mij kilometra te kalume gjypi eshte i pa doganuar ne gjendje te rregullt. Bej ndrrim me gollf 4 per ma shum folum ne telefon 044419151
Informata rreth publikuesit
Erzen
Pristina
Kpuz [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »