SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf IV 1.9 TDI Edition Full Options
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
59883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Golf IV 2002 ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike. Servis i kryer se fundmi, Kit Rrip fazature vaj filtra.
Kontakt +355692775866
Informata rreth publikuesit
Enea
SHqiperi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »