SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion Mercedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
595,000
Viti :
1992
ID e produktit :
59902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TIPI: 24 29
VITI : 1992
Km: 595000 Ne gjendje shume te mire pune per me shum na kontaktoni ne numrat tan te telefonit: TEL:044 169 892 . 045 653 490
Informata rreth publikuesit
seadmehmeti17
045 653 490
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »