SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Signum-05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Lloji :
Opel Signum
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
137,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi
ID e produktit :
60070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL SIGNUM
VITI I PRODHIMIT 2005
3.0 CDTI
ABS
AIRBAG
SERVI
CENTRALL
KLIM
5 SHPEJTESI
KARIKAT ME NXEMJE
DRITARET ME RRYM
MBYLLJE QENDRORE
SENZORA SHIU
TEMPOMAT
FLLNE 17 Etj.
ME GOMA TE DIMRIT
ME REXHISTRIM EDHE 5 MUAJ
KERRI OSHT TIP TOPViber +37744434393
Informata rreth publikuesit
taulant
Prishtinë
045 580 314
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »