SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 2 Vr6 2.8 klim.ABS.Arbeg
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1989
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
60093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 vr6 esht ekstra likur(me ekrana) ,full muzik ,arbeg klim,karrikat me nxemje i posedon konforin e golf 3-shit po ashtu ka edhe rigjistrim deri me.18-09-2015. esht punuar nga " AUTO PJES SHEHU" per ma shum informata mund ta shikone ne LINKUN ME POSHT,,,,,,,,,,,,,,,,, dhe te kontaktone ne Nr. 044127702

www.youtube.com/watch?v=omPQML4TmAU 

Po ashtu edhe ne Facebook

m.facebook.com/profile.php?id=224573380890957 
Informata rreth publikuesit
albnor
Ferizaj
044127702
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »