SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Sharan 1999 2,0 Benzin
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
60094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Sharan 2.0 benzin i vitit 1999 me targa te huja
Informata rreth publikuesit
Argjent
Kastriot
045520849
Rr.Hasan Prishtina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »