SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
benz E-klas 220 cdi full opsion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '15
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
60097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
sistem anglez, automatike tip tronik, gjendje te shkelqyer, 150000km origjinale,kondic,8airbag,komanda ne timon, pilot automatik, pasqyra me palosje konkave,ksenon etj etj. shitet 3500euro 0682740041
nazas.78@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
zani
Prizren
0682740041
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »