SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf g-60 vr6 2.8 super blind b7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1991
Ekstra :
Alarm, Hidraulik
ID e produktit :
60100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 2 super blind 2.8 vr6
klima automat
ulset lekur
dvd kamera inqizimi i vetures
super blind b 7
Informata rreth publikuesit
agron
Gjakovë
044168045
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »