SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2 Td
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1988
Ekstra :
Alarm, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
60111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.9 td ( MOTORRI I GOLF 3 viti 1994) hidrolik lekur korrikat, centrall, dritaret me rrym,,, muzik tmire,,, etj RKS 1 vit deri 03.03.2016
Informata rreth publikuesit
astrit
Rahovec
044329675
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »