SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1 2,0D XDRIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:31
Lloji :
BMW X1
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
60193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
170000KM,130KW(177PS)DIZEL,NDRRUSI;MANUAL

VITI;2010, NGJYRE E ZEZE METALIK

OPSIONET

ABS,ALAMR,KLIMAAUTOAMTIK,NAVGATION,KOMANDAT NE TIMON , ULSET ME NXEMJE,DRITARE ELEKTRIKE,FELEN ALUMINI ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »