SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shpejte :#Mercedes Vito 2.3 D, 7 Ulese
Çmimi :
€4,350.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
372,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
60274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Vito 2.3 D, 7 Ulese,klime,xhamat elektronik,shiber,central,karrikat e para me nxemje,
viti 1997,ngjyre hiri metalike,4 dyere,372000 km
Ne gjendje shume te mire
Informata rreth publikuesit
Isuf
Prishtinë
049706050
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »