SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen berlingo 1.9HDI
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '15
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio, Airbags, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
60311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen Berlingo 1.9HDI , i ka 140000km me liber servisi, qe 1vit i ardhur nga gjermania, viti i prodhimit ne fund te 2004, eshte ne gjendje shum te mire. Tel: +37744214121
Informata rreth publikuesit
Sabit
Skënderaj
0037744214121
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »