SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz ml 320 2007 prodhim amerikan Automatik i zi
Çmimi :
€23,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '15
Lloji :
Mercedes ML 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2007
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
60319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ml 320 automatik i ruajtur shum mir e zez
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
erion.97
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »