SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi 2.4 v6 5v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Kilometrazha :
213,961
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
60333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
misile provo e beso
Informata rreth publikuesit
Artan
Shkodër, Albania
Shkodër, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »