SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 200 CDI AVANGARD -01
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
Lloji :
Mercedes E 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,700
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
60334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike ashtu dhe estetike,.makines sapo i jane bere qe te gjitha sherbimet dhe eshte gati per cfare do lloji prove. . Makina eshte SHUME EKONOMIKE harxhon 5.4 l per 100 km jashte qytetit dhe 7 ne qytet.

ABS- ESP- SRS- PILOT AUTOMATIK- CLIMA- SERDILJE LEKURE ELEKTRIKE- FENER XENON - Poshte dhe larte- XHAMA TE ERRET ORIGINAL- AUDIO CD + DVD ME HAPJE VETEM PER MONTIM- DISQE 17 ETJ : MAKINA KA NJE NGJYRE SHUME TE VECANT QE NDRYSHON NE VARESI TE DIELLIT DHE DRITES, SIC DUKET EDHE NEPER FOTO. 00355694339398
Informata rreth publikuesit
sajmir
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »