SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
60366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 320 benzin cabriolet viti i prodhimit 2004, vetura eshte e importuar nga gjermania para 2 vite, Vetura eshte e doganuar dhe e regjistruar me tabela KS. Vetura eshte perdorur 3-4 jave ne vit vetem gjat sezonit te veres. Bej ndrim me AUDI A8 ose AUDI A5. apo BMW X5
Informata rreth publikuesit
Edin
Rahovec
0038649165346
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »