SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy 04
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '13
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
6043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Ceddy ne gjendje shume te mire me klime me te gjitha servisa te kryer
I ardhur nga Gjemanija
ESHTE PA DOGAN.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Ferizaj
044 264 655
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »