SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '13
Lloji :
Mercedes Caddy
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
6044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ML 320 full extra. Eshte i viti 99 automatik tiptronik benzin shume ne gjendje te mire
Egziston mundesi nderrimi
Informata rreth publikuesit
Blerim
Ferizaj
044 264 655
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »