SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '13
Lloji :
Renault Electric Scooter - EC03
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
6045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Megan Skenik me full paisje 1.9 dci me gjitha servisat e sapo bera. 4 goma dimri e posa doganuar ne muajin e 8
Shume ne gjendje te mire
Informata rreth publikuesit
Blerim
Ferizaj
044 264 655
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »