SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VETURA NE SHITJE:
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
60528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Vectra 1.9 CDTI,Viti i prodhimit:2004,i regjistruar gjere me 11.12.2015,110 kW,senzorat para dhe prapa,senzora te pneumatikeve,Klimatronik.

nr,kont.044-818-552
Informata rreth publikuesit
Feridyn
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »