SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vectra 91 benxin+plin1.8 motor EKO TEK vitit 97 rks 1 vit
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
60607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vectra 1.8 benzin + plin.
Opel Vectra ka motorin ECO TEK 1997 ne gjendje shum te mir.
Hidraulik
cd muzik
abs
shiber
airbeg
drita te mjegulles
4 goma dimrit.
regjistrim deri ne muajin shkurt 2015, pa hipotek perkthimi behet menihere.

VLEN TE CEKET SE VETURA ESHTE SHUME E SHTRENGUME DHE E PASTER

VIBER 0037745606949
Informata rreth publikuesit
oti
Ferizaj
045929647
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »