SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190 Dizell Amg
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
12,000,000
Viti :
1995
ID e produktit :
60633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Osht Dizell ne gjendje te mir,u kon benzin po tashti e ka motorrin dizell,gumat i ka veq te veres...Kilometrazhen se di sa e ka veq ja kom ba se smuja pa to,,,Edhe vitin e prodhimit sakt nuk e di po qaty dikun,mund te kontakktoni ne email qfar de kohe...
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »