SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a6 3.0
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
60634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audia esht me model te s/line me branika me pasqyre dhe fellne ka rigjistrim edhe ni vit ne gjendje te mir optike dhe teknike NR .C.044917073
Informata rreth publikuesit
toni_a
lybeniq-peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »