SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4, 1.4 benzin 2001
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
60643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4,benzin 1.4 ,shpenzime te vogla,automjeti eshte shume i rujtun punon shume mire,posedon klim,xhamat automatik,automjeti Manuel,omertizim tip top,i rujtun per mat mir zor o me gjet,posedon edhe goma e dimrit,kerr privat ! Ju mirpresum,mund te kontaktoni edhe ne viber +37745549643
Informata rreth publikuesit
flori_blini
rruga: Bahri Kuqi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »