SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUTO KRAN BESI TRANSPORT 24H 044 250 648
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
269,892
Viti :
1998
ID e produktit :
60647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE ELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE SHTYLLAT ELEKTRIKE REKLAMAVE PUNOJM EDHE ME KORPË DERI 14 METRRA LARGESI JU MIR PRESIM TEL 044-250-648 KAMIONI NUK SHITET.
Informata rreth publikuesit
Besat
Hajvali
veterrnik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »