SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mini cooper 1.6 benzin 2005
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '15
Lloji :
Mini Cooper
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
60674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ne gjendje te rregullt. mund te behet edhe ndonje nderrim i mundshem me ndonje veture tjeter sipas marrveshjes
Informata rreth publikuesit
Muhabi
Ferizaj
044225165
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »