SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
60683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel corsa 1.0 benzin shum e rujtne regjistrim deri 20.12.2015. Shpenzimet e vogla 160 mij km te kaluara. Mundesi ndrrimi me mercedes a class shtoj pare
Informata rreth publikuesit
Al
Suharekë
Suhareke [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »