SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 300d 1989 automatik
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Lloji :
Mercedes 300
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
460,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1989
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
60695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes i rujtun I Porositun ne Amerik pastaj i ardhun N'Evrop shihet nfoto me tabela tjashtit ku shihet si sport regjistrimi i par ne 2006 i 3 pronar jam ne kosov nuk i ka as 10000 tkalume eshte me i gjate se lloji i tij ka tempomat
Informata rreth publikuesit
Leonit
044223656
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »