SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Merceds-benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
Lloji :
Mercedes E
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
71,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
60696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Merceds-benz E-classe 350 coupe automatik , tipronik viti i prodhimit 2010 eshte i doganuar me tabela RKS ka kamer mbrapa gjithashtu posedon panaram kjo vetur posedon te gjitha opcionet e ksaj serie vetura eshte ne gjendje te regullt etj...
Informata rreth publikuesit
Kemajl
Ferizaj
044958009
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »