SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej vetura te gjitha llojeve RKS dhe me tabela te huaja
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
60705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.

Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman
Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes

Blejme vetura te rexhistruara dhe te parexhistruara me dogane dhe padoganuara nga viti 2002

Poashtu veturat me RKS nuk duhet te jene te hipotekuara ne banka vije ne konsiderat nese largohen nga hioteka

Viti i prodhimit nuk ka shum rendesi nese ata kan cmime te mira

Vleresojme larte ofertat tuaja por kerkojme cmime te mira

Blerjet behen ne konfidence te plote

Munde te na konkaktoni permes viber ne +3744507518 nga ora 9:00 deri 21:00
Informata rreth publikuesit
Creative Sh.p.k
Kaçanik
044507518
Kaçanik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »