SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 karavan 1.9 T'DI' 131 PS highline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
60730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 TDI HIGHLINE 131 ps
rexhistrim 1 vjet 6 shpejtsi
nr : 044151263
Informata rreth publikuesit
Faton
Prizren
045504977
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »